Frontend web- és mobil fejlesztő (medior/senior) Vissza

FELADATOK:

  • - Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • - Frontend és backend fejlesztése
  • - Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában

ELVÁRÁSAINK:

  • - 3-4 éves fejlesztői tapasztalat
  • - HTML5, CSS3, Javascript és Typescript nyelvek beható ismerete
  • - React, Angular, Vue frameworkök közül legalább 2 ismerete
  • - React Native-ben szerzett mobilfejlesztési tapasztalat
  • - Alapvető Linux/Unix ismeretek
  • - Git verziókövetés ismerete
  • - CI/CD folyamatokban való jártasság
  • - Microsoft 365 szolgáltatás eszközeinek használata

ELŐNYT JELENT:

  • - További technológiák és keretrendszerek ismerete

AMIT AJÁNLUNK:

  • - Tapasztalatodhoz illeszkedő fizetés
  • - Érdekes, változatos feladatok
  • - Folyamatos szakmai fejlődés, új ismeretek megszerzése
  • - Home office lehetőség
  • - Jó hangulatú környezet
  • - Összetartó, fiatalos csapat

Munkavégzés helye, ideje:

  • - Budapesti, XI. kerületi irodánk és home office
  • - Teljes munkaidő

  • - Jelentkezésed a [email protected] e-mail címre várjuk az alábbiak megküldésével:
    • Rövid önéletrajz vagy Linkedin profilod elérhetősége
    • Lehetőség szerint github profil
  • - Amennyiben szakmai profilod felkelti figyelmünket, egy online beszélgetésre kerül sor